محصولات SEW

فروش گیربکس

فروش موتور گیربکس

امروزه یکی از ابزارآلات صنعتی پر استفاده گیربکس میباشد که در بیشتر صنایع و فعالیت های صنعتی و غیر صنعتی و حتی در مراکز دیگر با توجه به فعالیتشان مورد استفاده قرار میگیرد . 

گیربکس های صنعتی در مدل ها و سری های مختلفی تولید و وارد بازار میشوند ولی غالبا از این دستگاه برای انتقال قدرت استفاده میشود که با توجه به مدل و سری دستگاه ، این عمل به شکل های مختلفی صورت میگیرد . 

وجه مشترک تمام گیربکس ها ، چرخدنده های آن میباشد که این چرخدنده های تعداد و شکل آنها در مدلهای مختلف ؛ گوناگون است ولی در کل تمامی آنها وظیفه تبدیل سرعت به گشتاور و گاهی اوقات بالعکس ، را دارند .

چرخدنده ها مهمترین قطعه ی هر گیربکس میباشد در حدی که حتی بعضی از مدلها بر اساس نوع و نحوه ی کار این قطعه نام گذاری شده اند . 

فروشگاه متحد ، یکی از قدیمی ترین نمایندگی های وارد کننده و عرضه کننده ی ابزارآلات صنعتی میباشد که در طی سالها ارائه ی خدمت به مشتریان خود در جهت فروش انواع گیربکس توانسته است بدون ذره ای نارضایتی مشتری به کار خود ادامه دهد . 

یکی از خدماتی که این فروشگاه ارائه میدهد ، مشاوره در زمان خرید و بعد از خرید در جهت نصب و شرایط نگهداری دستگاه میباشد که همکاران ما همواره حتی در خارج از ساعات کار پاسخگوی سوالات شما مشتریان میباشند . 

همانطور که گفته شد گیربکس SEW صنعتی یکی از مهمترین ابزارآلات صنعتی میباشد که با استفاده از آن بهره وری و کارایی هر فعالیتی افزایش پیدا میکند اما به شرطی که مدل آن به درستی و متناسب با فعالیت مورد نظر انتخاب شده باشد . هرکدام از این دستگاه ها به طور خاصی کار کرده و توان های مختلفی دارند به همین دلیل انتخاب درست و مناسب گیربکس یکی از ملاک های مهم در زمان خرید گیربکس صنعتی میباشد . 

بسیاری از افراد با شنیدن اسم گیربکس ، به یاد گیربکس اتومبیل ها می افتند ، هر چند که این دو دستگاه از جهاتی مشابه هستند ولی یک تفاوت کلیدی آنها را از هم جدا کرده است ، گیربکس های صنعتی در اصل یک نوع واسط به حساب می آیند و وظیفه دارند که در محدوده ی مشخصی توان های مورد نیاز قسمت تولید کننده یا همان ورودی و مصرف کننده یا خروجی را تامین کند . 

در زمان انتخاب گیربکس باید به چند نکته توجه نمایید تا بتوانید بهترین انتخاب را برای فعالیتتان انجام دهید و دقت کافی داشته باشید زیرا در صورت انتخاب نامناسب هم ممکن است دستگاه بخاطر فعالیت بیش از حد توانش آسیب دیده و یا خروجی مورد نظر شما را ارائه ندهد که در هر دو صورت شما متحمل خسارت میشوید 

شرایط محیطی که گیربکس باید در آن نصب کنند ( مقدار رطوبت ، گرما یا سرمای محیطی و … )

  • نوع موتوری که قصد دارد دستگاه را بر آن سوار کنید 
  • مقدار فضای موجود برای نصب دستگاه 
  • میزان خروجی مورد نظر خود 
  • نوع اتصالی که قصد دارید بین الکتروموتور و گیربکس ایجاد نمایید 
  • مدت زمانی که گیربکس باید فعالیت کند ( در فعالیت هایی که دستگاه باید به مداوم و یا در ساعات زیادی کار کند باید دستگاه قوی تهیه نمایید )
بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *