درباره فروشگاه متحد

نياز روز افزون صنايع و فعاليت هاي بزرگ و کوچک به ابزارآلات صنعتي همچون گيربکس و الکتروموتور و همچنين قطعاتي دروني آن باعث شده است که در اين زمينه ، واسطه ها و فروشندگان مختلفي وارد بازار شوند ولي يک ويژگي است که ما را نسبت به بقيه ي همکاران متمايز ميکند و آن هم صداقت با مشتري است . 

فروشگاه متحد یکی از نمایندگی های غیر رسمی شرکت SEW در ایران میباشد که سال هاست در این زمینه مشغول به کار بوده و به دليل تجارب بالا و مديريت قوي نيز ، مشتريان خود را به دست آورده و در اين زمينه جاي خود را محکم کرده است . 

فروشگاه خدماتي اعم از مشاوره براي خريد ، اسمبلينگ ، مشاوره براي شرايط نگهداري و تعمير قطعات مهم گيربکس و پاسخگويي حتي در روزهاي تعطيل را به مشتريان خود ارائه ميدهد ، تا بتواند بهترين  بستر و زير ساخت براي خريد مشتريان را فراهم کند . 

يکي از مهمترين اهدافي که اين فروشگاه در طي اين سالها دنبال کرده است نگه داشتن صداقت همراه با رقابت سالم بوده است که اين روزها آن را بسيار کمتر در اين بازار ميبينيم . 

شرکت SEW يکي از بزرگترين و مشهورترين برندهاي فعال در زمينه ي ابزارآلات صنعتي ميباشد که طي چند سال گذشته به دليل رقابت هاي ناسالم و … باعث شده است بعضي فروشندگان قطعات دست دوم يا غير اصل را به جاي قطعات اصل جاي زده و به مشتري بدهند و در صورتي که مشتري نيز در اين زمينه اطلاعت کاملي نداشته باشد متوجه نميشود و در زمان کوتاهي مجبور به تعمير شده و خسارت مالي زيادي به او تحميل ميشود ؛ اما در فروشگاه متحد اين امکان وجود دارد که قبل از اسمبلينگ افراد قطعات را ديده و از اصل بودن آن ( از روي برچسب و بسته بندي و … ) مطمئن شوند و سپس عمل اسمبلينگ انجام ميشود ، همچنين بعد از خريد محصولات تا زماني که شما نياز به کمک داشته باشيد يا به مشکلي برخورديد هم ميتوانيد با همکاران ما تماس بگيريد و از مشاوره ي آنها استفاده کنيد . 

محصولاتي که فروشگاه متحد ارائه ميکند شامل مدل های مختلف گیربکس SEW می باشد : 

 

تجربه ي همکاران ما در اسمبلينگ يا همان سوار کردن قطعات سيستم هاي صنعتي باعث شده است که ما بتوانيم به تنهايي بيشتر نيازهاي مشتري خود را برطرف کنيد اما اين ويژگي به صورتي نيست که در اين زمينه آنقدر ادعا داشته باشيم که در صورت دارا نبودن قطعات مناسب ، بخواهيم قطعه ي جايگزيني را به شما بدهيم بلکه شما را به سمت بهترين انتخاب و منبع خريدي که ميشناسيم راهنمايي ميکنيم ، زيرا رضايت مشتري مهمترين چيز در مشاغل واسطه گري است . 

همچنين در زمان خريد مدارکي به مشتري داده خواهد شد تا از اصليت آن خاطر جمع شده و در صورت ايجاد مشکل از خدمات پس از فروش بتواند بهترين استفاده را بکند و در صورت نياز به قطعات ديگر سيستم خود نيز ميتوانيد با ارسال نوع و ويژگي هاي گيربکس يا الکتروموتور ، هم از قيمت قطعه ي مورد نظر مطلع شويد و هم در صورت تمايل آن را خريداري بکنيد . 

قابل ذکر است که اگر شرايط مناسب براي مراجعه به مغازه و خريد حضوري را نداريد هم ميتوانيد از راه ارتباطي ذکر شده استفاده نماييد و پس از طي کردن مراحلي که همکاران ما شما در آنها کمک ميکنند خريد خود هم به صورت آنلاين ( از طريق پيام ) و هم به صورت تلفني انجام دهيد و مطمئن باشيد که در اسرع وقت کالاي شما ارسال شده و صحيح و سالم به دست شما ميرسد ؛ در صورت ايجاد مشکل در مراحل تحويل يا خريد محصولات نيز همکاران ما شبانه روز به شما کمک خواهند کرد تا کمترين سختي به شما تحميل نشود و يک خريد راحت و در عين حال سريع داشته باشيد . 

توصيه ميشود قبل از هرگونه تصميمي از مطالب سايت ما که هم جنبه ي آموزشي هم تجاري استفاده نماييد و از ويژگي هاي دستگاه هاي مختلف و سازگاري آن با دستگاه ها و يا محيط هاي گوناگون اطلاع حاصل نماييد و در ادامه براي مابقي ويژگي ها همچون سري گيربکس ، نوع ، اندازه و توان مورد نياز ميتوانيد از مشاوره ي رايگان استفاده نماييد .