موتور گیربکس SEW | نمایندگی فروش محصولات اس ای دبلیو در ایران

گیربکس SEW اس ای دبلیو ساخت آلمان از باکیفیت ترین و در عین حال معتبرترین محصولات صنعتی در دنیا می باشد که با توجه به سهولت در تعویض ، تعمیر و اسمبل آن در ایران نیز بسیار محبوب می باشد . فروشگاه متحد نمایندگی فروش و وارد کننده انواع گیربکس های SEW می باشد .

نمایندگی فروش موتور گیربکس SEW 

گیربکس SEW چرا محبوب و پر فروش است ؟ گیربکسSEW ‎ (موتور گیربکس اس ای دبلیو ) همانطور که از نامش پیداست ترکیبی از موتور های الکتریکی بوده که در کنار گیربکس ساخت شرکت SEW می باشد ، قرار می گیرد. موتور گیربکس SEW نیز از محصولاتی است که سالهاست در دنیا و ایران محبوب و مقدار بسیار زیادی از این محبوبیت را مدیون کیفیت بالای محصولات خود در کنار گستردگی محصولاتش می باشد .

هر شرکت بین المللی در جهان دارای نمایندگی های متعدد در کشورهای معتبر دیگر می باشند اما با توجه به تحریم های وارده به کشور ایران و مشکلات احتمالی ، شرکت اس ای دبلیو نیز ریسک حضور رسمی در ایران را نمی پذیرد ، از این رو نمایندگی رسمی (درج شده در سایت و کاتالوگ محصولات) در ایران وجود ندارد . اما واردکنندگان ایرانی با استفاده از روش های مختلفی محصولات SEW را به صورت استوک ( کارنکرده و نو ) وارد می نمایند و این وارد کنندگان با کمک خرده فروش های بعدی وظیفه خدمات پس از فروش را برعهده میگیرند .

فروشگاه متحد نیز نمایندگی فروش گیربکس SEW و همچنین نمایندگی فروش موتور گیربکس اس ای دبلیو را در ایران بر عهده دارد

فیلم معرفی گیربکس SEW

لوگو نما متحد

جهت هرگونه مشاوره فنی، خرید و استعلام قیمت به روز هر یک از محصولات الکتروگیربکس SEW با کارشناسان فنی فروشگاه متحد تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس: 33910096-021    09125409147

راهنمای انتخاب الکتروگیربکس SEW

سری های  گیربکس SEW

محصولات گیربکس SEW به طور کلی به دو دسته اصلی استاندارد و صنعتی تقسیم میشوند . مدل های صنعتی که بیشتر با نام گیربکس صنعتی SEW نیز شناخته میشود دارای سایزهای بزرگی می باشد و در صنایع بزرگ کاربرد دارد . گیربکس های استاندارد خود به دو دسته اصلی زیر تقسیم میشود که بیشتر به این نام ها نیز شناخته میشود

 • گیربکس های هلیکال SEW
 • گیربکس های خورشیدی SEW

در یک دسته بندی دیگر نیز محصولات اس ای دبلیو از لحاظ انتقال نیرو و گشتاور به گیربکس شافت موازی ، زاویه قائم ، خورشیدی و هلیکال تقسیم میشوند .

انواع مدل گیربکس SEW 

 • گیربکس شافت مستقیم 
 • گیربکس حلزونی 
 • گیربکس آویز 
 • گیربکس کرانویل پینیون 
 • گیربکس صنعتی
 • گیربکس دورمتغیر 

معرفی کارخانه SEW

گیربکس هلیکال یا شافت مستقیم SEW Helical Gearmotor

گیربکس شافت مستقیم SEW که با نام تجاری سری R نیز شناخته میوشد ، بیشترین سهم در فروش گیربکس ها را نیز دارند دارای رنج قدرت 0.37 تا 90 کیلووات می باشند و دارای بیشترین گشتاور تا 18000 نیوتن متر می باشد . این محصولات در سه سری چند طبقه R ، تک استیج یا تک طبقه Rx و سری یاتاقانی توسعه داده شده Rm ( به اصطلاح دارای گلدانی ) عرضه میشود . برای اطلاع از مشخصات فنی و قیمت گیربکس هلیکال SEW نیز از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

کاربردها: بالابرها،صنایع غذایی،همزن ها و….

مشخصات فنی: توان موتور تا 90کیلووات ، گشتاور خروجی تا 18000 نیوتن بر متر

گیربکس حلزونی SEW Helical Worm

گیربکس های حلزونی (SEW Helical Worm geared motor) که به گیربکس همزن و یا جرثقیلی نیز معروف می باشند دارای بیشترین قدرت تا 30 کیلووات می باشند و دارای گشتاور حداکثری تا 4000 نیوتن می باشد . این مدل نسبت به گیربکس هلیکال دارای بازدهی بیشتر و نسبت دور های بالاتری می باشد . این مدل دارای دو سری پایه دار (سری S) سری فلنچ دار (سری SF) و سری هالو شافت (سری SA) می باشد .

کاربردها: ،همزن ها،نانوایی ها ، نوار نقاله و…

مشخصات فنی: توان موتور تا 30کیلووات ، گشتاور خروجی تا 4000 نیوتن بر متر

گیربکس کرانویل SEW Helical Bevel

گیربکس کرانویل SEW که جنس شافت آن از فولاد می باشد و دارای قدرت تا 225 کیلووات می باشد که در تیکنر ها و سیستم های آسیاب استفاده میشود . به این مدل گیربکس شافت بغل نیز گفته میشود که با نشان تجاری K نمایش داده میشود که این مدل نیز دارای دو سری شافت دار و هالو شافت می باشد.

کاربردها: نوار نقاله ، رولینگ ها ،همزن ها و….

مشخصات فنی: توان موتور تا 225کیلووات ، گشتاور خروجی تا 9000 نیوتن بر متر

گیربکس آویز SEW Parallel Shaft

از این نوع گیربکس که گیربکس شافت موازی یا آویز نیز نام دارد برای جرثقیل های سقفی و نوار نقاله ها استفاده میشود که دارای 11 تیپ مختلف در مدل های دو استیج و سه استیج می باشد که با نشان تجاری سری F شناخته می شود که این مدل نیز دارای مدل های مختلف شافت دار ، فلنج دار و هالو شافت می باشد.

کاربردها: بالابرها،صنایع نظامی ،میکسرها ، جرثقیل و….

مشخصات فنی: توان موتور تا 200کیلووات ، گشتاور خروجی تا 18000 نیوتن بر متر

گیربکس خورشیدی SEW Planetary Gearbox

گیربکس سیاره ای SEW محصولی کمتر شناخته شده از شرکت SEW می باشد که با نشان تجاری سری P شناخته میشود و دارای مدل های 4 یا 5 طبقه می باشد

گیربکس دورمتغیر SEW variMot gearbox

گیربکس های دور متغیر اس ای دبلیو آلمان که با نام گیربکس واریاتور نیز شناخته میشود با نشان های تجاری VU و VZ نمایش داده میشود که در این گیربکس ها ، دور به وسیله یک تسمه V شکل کاهش پیدا میکند ، البته این گیربکس ها دارای حداکثر قدرت تا 11 کیلووات را دارا می باشند

گیربکس استیل SEW stainless Steel

گیربکس استیل SEW آلمان به عنوان دستگاهی مختص به انتقال انواع مواد غذایی ( حتی نوشیدنی )  در مصارف و سیستم هایی که باید تحت شرایط کاری پاستوریزه و استاندارد قرار داشته باشند ، استفاده می گردد . انواع گیربکس استیل SEW عبارت است از:

 • گیربکس کرانویل استیل SEW KESA37
 • گیربکس هلیکال استیل SEW RESA37

 

گیربکس SEW استیل

گیربکس استیل SEW برای کنترل  مواد، عملیات لجستیک  یا مصارف بهداشتی در محیط های هموژنیزه و پاستوریزه مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی این گیربکس ها برای فعالیت های طولانی مدت و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری در محیط های بهداشتی برای تولید نوشیدنی ها، غذا و دارو در صنعت به کار می رود.

گیربکس صنعتی Sew Industrial Gearbox

سری های صنعتی گیربکس SEW که در کاربردهای بزرگ استفاده میشود . این گیربکس ها که با نشان تجاری سری X نمایش داده میشود دارای قدرت تا 475 نیوتن متری می باشد که در صنایع سنگین و بزرگی مانند صنایع فولاد ، صنایع سنگ بری ، سیمان و صنایع نفت ، گاز و پتروشیمی کاربرد دارد

گیربکس صنعتی اس ای دبلیو آلمان

عوامل موثر برای انتخاب گیربکس SEW

از آنجا که انواع موتور گیربکس اس ای دبلیو ‎بسیار متنوع هستند لذا کاربرد وسیعی را می توان برای آن بیان نمود که در بسیاری از مواقع کاربران زیادی را برای تهیه ی آن درگیر می کند. آنچه مشخص است استاندارد هایی است که در این محصول وجود دارد و از طرفی مشخصات فنی هر کدام به صورت جداگانه ثبت شده است و در سری های مختلفی عرضه می شود.

بنابراین شناخت هر یک از مشخصات و ویژگی های فنی موتور گیربکس اس ای دبلیو توسط افراد بسیار سخت و گاه غیر ممکن است. لذا می بایست از مشاورانی که در این زمینه تخصص و مهارت دارند کمک گرفت. خرید موتور گیربکس اس ای دبلیو با راهنمایی این افراد و دریافت اطلاعات مفید از سوی آن ها ساده تر بوده و امکانی را فراهم می کند تا افراد بتوانند به صورت دقیق تر خرید نمایند.

اهمیت استفاده از این اطلاعات سبب شده تا همواره تاکید بر مراجعه به مراکز و نمایندگی های فروش اصلی وجود داشته باشد و از این رو از حجم اشتباهات ناشی از خرید محصولات تقلبی و بی کیفیت کاسته گردد. قیمت موتور گیربکس SEW  نیز از این طریق کمتر بوده و نیاز به پرداخت هزینه های گزاف به واسطه ها نخواهد بود. از این رو پیش از هر اقدامی بهتر است موارد بیان شده بررسی گردد تا خریداران بتوانند با دید باز و اطلاعات کامل محصول مورد نیاز برای تجهیزات یا پروژه خود را تهیه نمایند.

فرآیند انتخاب و خرید موتور گیربکس SEW

برای انتخاب هر مدل از گیربکس های اس ای دبلیو باید موارد زیر را قبل از خرید در نظر گرفت

 • در نظر گرفتن محیط نصب گیربکس از لحاظ ابعاد
 • در نظر گرفتن محیط نصب گیربکس براساس دمای محیط
 • در نظر گرفتن محیط نصب گیربکس بر اساس رطوبت محیط
 • دور خروجی مورد نیاز
 • قدرت ورودی بر حسب کیلووات یا اسب بخار
 • گشتاور مورد نیاز
 • نیاز یا عدم نیاز به ترمز
 • نحوه نصب بر روی پایه شده بر زمین ( پایه دار ) و یا استفاده از فلنچ ( عمودی )

لذا توجه به نکات بالا قبل از خرید گیربکس SEW مهم و حیاتی می باشد

جهت مشاوره فنی، خرید و استعلام قیمت هر یک از محصولات گیربکس SEW با کارشناسان ما  تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس: 33910096-021   –  09125409147

فروشگاه متحد عاملیت فروش موتور گیربکس های SEW آلمان را با 6 ماه گارانتی و 1 سال خدمات پس از فروش به مشتریان اراىْه می نماید.

عوامل موثر بر تعیین قیمت گیربکس SEW

در فروش الکتروگیربکس SEW یکی از مشکلات بزرگی که برای نمایندگان و فروشندگان ایجاد شده است ،  نوسانات قیمت دلار ، قیمت موتور گیربکس SEW را تحت تاثیر قرار داده است و همین باعث عامل  میشود که به اشتباه بعضی از فروشندگان فرض کنند که خود فروشنده هر روز قیمت را کم و زیاد میکند ، در حالی که کم و زیاد شدن قیمت گیربکس SEW  به دلار و قیمت روز آن بستگی دارد . اما ما این نوید را به مشتریان گرامی خود میدهیم که تمامی قیمت های اعلامی از سمت ما پایین ترین قیمت موجود در بین همکاران ما می باشد

پارامترهای مهم در انتخاب گیربکس SEW

مهم ترین پارامتر در انتخاب یک گیربکس همیشه به تنهای دور خروجی گیربکس نیست و عوامل دیگری نیز در این موضوع دخیل هستند

 • سرویس فاکتور : پارامتر مهم و اساسی سرویس فاکتور زمانی اهمیت پیدا میکند که زمان استفاده از گیربکس در شبانه روز مد نظر باشد . گیربکسی که دارای دوره کار متناوب و دارای ساعات بیشتری از 24 ساعت می باشد دارای سرویس فاکتور بیشتری می باشد
 • حالت نصب : گیربکس های SEW دارای حالت های مختلف نصبی می باشد که کار را آسانتر میکند استفاده از پایه برای نصب ، استفاده از هالو شافت برای نصب 90 درجه و نصب به صورت فلنچ دار از عموم این حالتها می باشد که جزئیات نحوه نصب هر مدل از گیربکس های SEW در کاتالوگ موتور گیربکس SEW منتشر شده است
 • میزان بار مجاز : با توجه به حداقل و حداکثر بار مجاز برای هر مدل میتوان گیربکس را انتخاب نمود .

لیست قیمت موتور گیربکس SEW

برای دریافت لیست قیمت هر کدام از مدل های گیربکس SEW با شماره های فروشگاه تماس حاصل فرمایید

 

موتور گیربکس sew

مشخصات فنی گیربکس SEW

از مشخصات فنی قابل ذکر محصولات گیربکس SEW این است که این گیربکس ها دارای یاتاقان های ضد اصطکاک بوده و کاملا روغن کاری شده اند که در ترکیب با قدرت بالای موتور در مراحل خروجی باعث بهبود روند خواهند شد. موتور گیربکس SEW همچنین نسبت سرعت خروجی را کاهش می دهد و در نتیجه برای کاربرد هایی مانند آسانسور و بالابر مناسب خواهد بود. همچنین سیستم های آب بندی ویژه ای برای این محصولات در نظر گرفته شده است و روان کننده ها می توانند روی پردازش گشتاور آن اثر گذار باشند.

در موتور گیربکس SEW گشتاور قوی بوده و در برخی از سری های این محصول چرخ دنده های سیاره ای یا خورشیدی به کار رفته است. همچنین بخش گیربکس سیلیکونی و مارپیچی بوده است.همچنین چگالی قدرت در مراحل خروجی بالا می باشد. سیستم آب بندی و روان کننده های فردی در این سیستم سبب شده یک موتور گیربکس قدرتمند طراحی گردد.اجزای آن استاندارد بوده و به صورت منحصر به فرد نیز قابل تولید است و لذا کارایی موتور گیربکس اس ای دبلیو بسیار بالاست.

بعضی از سری های حال حاضر که به عنوان موتور گیربکس اس ای دبلیو معرفی می شوند دارای واحد های دنده ای سیاره بوده و یک راه حل ایده آل برای ماشین آلات با گشتاور بالا محسوب می شوند. همچنین فضای نصب در این موارد محدود است و به همین خاطر این موتور گیربکس جمع و جور و مقرون به صرفه خواهد بود.

همچنین صرفه جویی در هزینه و بهینه سازی فضا با انتخاب محصولات کوچک تر و فشرده تر ممکن است و لذا اندازه این محصولات را نمی توان به سرعت یا میزان گشتاور آن نسبت داد.

مزایای گیربکس SEW

برند اس ای دبلیو یک درایو یا موتور گیربکس SEW کامل را ارائه می دهد که اجزای آن به طور مطلوبی با یکدیگر هماهنگ هستند. همچنین بار های شعاعی بالاتری در مقایسه با سایر محصولات دارند. همچنین کوچک و فشرده بودن این موتور ها باعث می شود تا عناصر میانی مانند فلنج آداپتور و کوپلینگ مورد نیاز نباید.همچنین این محصولات تضمین شده بوده و سازگاری مطلوبی با نرم افزار های مختلف نشان داده اند.

در موتور گیربکس اس ای دبلیو به دلیل واریانس زیاد چرخ دنده و در انتهای ورودی دقت درجه بندی شده ای قرار دارد. زمان تحویل و ارائه ی این محصول نیز کوتاه است و به صورت استاندارد نیز تهیه می شود. همچنین مدل های سه بعدی از محصولات این برند در دسترس است که می تواند نتایج درخشانی را از آن انتظار داشت. اجزای مختلف موتور گیربکس اس ای دبلیو ‎ به صورت کامل بوده و خدمات پس از فروش این برند در سراسر جهان گسترده است.

در بازار صنعت ، انواع مختلفی از گیربکس ها وجود دارد اما همه نام موتور گیربکس SEW را به وفور شنیده ایم. این برند نام آشنا از جمله برند های معتبری است که در زمینه تولید انواع موتور گیربکس فعالیت کرده و بیش از 80 سال در این زمینه پرچمدار می باشد.کیفیت و طول عمر راز بقای این برند در بازار می باشد به طوری که بسیاری از کارشناسان این حوزه بر این باورند که برند اس ای دبلیو جزو بهترین های بازار به شمار می رود. وجود انواع موتور گیربکس اس ای دبلیو ‎تضمینی برای این ادعا خواهد بود.

روش های اطلاع از اصالت گیربکس SEW

اطلاع از اصالت محصولات SEW با توجه به ابزارهای تولید شده توسط شرکت اس ای دبلیو اصلا کار مشکلی نمی باشد ، فقط کافی از طریق یکی از روش های زیر و وارد کردن سریال نامبر محصول از روی پلاک محصول ، اطلاعات کامل شامل سری گیربکس ، سال تولید ، مدل و دور خروجی را دریافت نمایید

 1. استفاده از اپلیکیشن اندروید . قابل دانلود از گوگل پلی استور . لینک دانلود 
 2. استفاده از صفحه مخصوص اصالت محصول در وب سایت SEW . لینک صفحه
 3. دانلود از طریق اپلیکیشن بازار . لینک صفحه 

کاربردهای گیربکس SEW

سوالات زیادی در رابطه با کاربرد موتور گیربکس اس ای دبلیو ‎ وجود دارد و بسیاری از افراد نمی دانند که چطور می توانند از این قطعات استفاده کنند. در ادامه به برخی از کاربرد های مهم این محصول خواهیم پرداخت:

 • خودرو های سنگین و سبک
 • وسایل نقلیه عمومی و خودرو های نظامی
 • مصالح ساختمانی همچون آسانسور، بالابر و جرثقیل
 • صنایع و تجهیزات و ماشین آلات در بخش غذایی و نوشیدنی
 • تجهیزات در صنعت تبدیل مواد غذایی و فلزات
 • تجهیزات بزرگ صنعتی
 • دستگاه های با کاربرد کوچک
 • صنایع فولاد و سیمان

کاربری گیربکس SEW

گیربکس صنعتی اس ای دبلیو آلمان

ویزگی ها و مشخصات برای استفاده

نحوه نصب الکتروگیربکس SEW

در تصویر زیر میتوانید مدل های مختلف نصب موتور گیربکس sew eurodrive را مشاهده نمایید

نحوه نصب گیربکس SEW

نوع و مقدار روغن لازم برای گیربکس اس ای دبلیو 

در جدول زیر برحسب دمای محیطی که از گیربکس باید استفاده شود مدل روغن هر برند را درج کرده ایم تا به راحتی بتوانید روغن مناسب را انتخاب نمایید . برندهای درج شده به صورت انتخابی می باشد و میتوان از برندهای دیگر ( که درج نشده است ) نیز استفاده نمود

دمای محیط (سانتی گراد ) موبیل ( Mobil ) شل (Shell) کاسترول (Castrol) توتال (Total)
15- تا 40+ Mobilgear 600 XP 220 Shell Omala S2 G 220 Optigear BM 220 Carter EP 220
20- تا 80+ Mobil Glygoyle 220 Shell Omala S4 WE 220 Optiflex A 220 Carter SY 220
20- تا 60+ Mobil SHC 630 Shell Omala S4 GX 220 Optigear Synthetic X 220 Carter SY 220
40- تا 40+ Mobil SHC 629 Shell Omala S4 GX 150 Optigear Synthetic X 150 Carter SH 150

جدول درج شده مناسب برای سری های R ، F و تیپ K تا سایز 73 می باشد

گیربکس های سری جدید اس ای دبلیو

جدول انتخاب گیربکس اس ای دبلیو

به طور کلی برای انتخاب گیربکس مناسب از دو طریق زیر میتوان انجام داد 

 1. برای سرعت خروجی استاندارد بر اساس توان اسمی موتور محرکه (Pm – کیلووات)
 2. برای سرعت خروجی پایین در گیربکس های چند طبقه بر اساس ماکزیمم گشتاور خروجی مجاز (Ma max – نیوتن متر)

[kW]

na

[1/min]

Ma

[Nm]

i

FRa1)

[N]

SEW-fB جدول انتخاب گیربکس SEW با سرعت استاندارد

m

[kg]

توان اسمی الکتروموتور سرعت خروجی  گشتاور خروجی  نسبت تبدیل  ماکزیمم بار مجاز بر روی شافت خروجی سرویس فاکتور مدل الکتروموتور – مدل گیربکس وزن

طریقه پلاک خوانی گیربکس SEW

نمونه پلاک زیر ، پلاک عمومی محصولات SEW میباشد که توضیحات زیر آن را میتوانید مطالعه کنید 

نمونه پلاک گیربکس SEW

 1. مدل کامل گیربکس
 2. سریال نامبر مناسب برای چک در وب سایت
 3. دور خروجی گیربکس
 4. قدرت موتور
 5. سرویس فاکتور
 6. کلاس دمایی
 7. گشتاور
 8. نسبت تبدیل گیربکس
 9. حجم روغن مورد نظر
 10. وزن  موتور گیربکس
 11. نوع اتصال
 12. درجه حفاظتی گیربکس
 13. ولتاژ ترمز
 14. گشتاور ترمز
 15. کنترل ترمز
 16. مدل اینورتر
 17. نحوه نصب موتور گیربکس

 

اجزای ورودی موتور گیربکس SEW

در جدول زیر انواع اجزای ورودی به گیربکس های SEW را نام خواهیم برد 

آداپتور برای نصب الکتروموتورهای IEC یا NEMA ( به گلدانی نیز معروف است ) AM
آداپتور برای نصب سرو موتور با خار AQA
آداپتور با کوپلینگ هیدرولیکی خروج از مرکز AT
بک استاپ (Backstop) RS
کنترل سرعت W
ترمز صفحه BMG

بازوی گشتاور در گیربکس

بازوی گشتاور گیربکس حلزونی در مواقعی کاربر دارد که مجموعه الکتروموتور و گیربکس امکان ثابت شدن توسط پیچ را ندارند. در این مواقع از بازوی گشتاور جهت ثابت کردن اجزا استفاده میشود. بازوی گشتاور در محل فلنچ بغل گیربکس  حلزونی بسته می شود.

موتور و گیربکس SEW

بسیاری از مشتریان ما که برای خرید محصولات مراجعه می نمایند ، در مواقعی که از قبل الکتروموتور آماده دارند اعلام میکنند که میخواهند از الکتروموتور خود برای گیربکس های SEW استفاده کنند که این امر غیر ممکن و در بهترین حالت بسیار سخت می باشد . استانداردهای اندازه الکتروموتورهای اس ای دبلیو با الکتروموتور های معمول یکی نمی باشد .

اطلاعات اضافی درمورد گیربکس های اس ای دبلیو

حالت نصب بازوی گشتاور

در گیربکس های حلزونی و سری W بازوی گشتاور به صورت زیر نصب می شود .

نصب بازوی گشتاور

نمایش شماتیک مدل های گیربکس اس ای دبلیو

1-برحسب مدل

سری R – هلیکال شافت مستقیم  وکتور گیربکس شافت مستقیم اس ای دبلیو
سری RX – هلیکال شافت مستقیم تک استیج ( قورباغه ای ) وکتور گیربکس قورباغه ای اس ای دبلیو
سری F – شافت موازی وکتور گیربکس شافت موازی یا آویز اس ای دبلیو
سری S – حلزونی  وکتور گیربکس حلزونی اس ای دبلیو
سری K – کرانویل پینیون ( هلیکال بول )  وکتور گیربکس هلیکال بول اس ای دبلیو
سری W – اسپیروپلن 90 درجه  وکتور گیربکس حلزونی کتابی اس ای دبلیو

2- برحسب شافت 

انواع مدل شافت گیربکس SEW به صورت زیر تقسیم بندی میشود

مدل شافت دار  بدون علامت 
هالو شافت A
هالو شافت شرینک دیسک دار H
هالو شافت زبانه دار V
هالو شافت زبانه دار TorqLOC T

2- برحسب فلنچ 

علامت در پلاک توضیحات لازم مدل R مدل F مدل K مدل S مدل W
شافت دار + + + + +
F فلنج نافی دار B5 در یک سمت  + + + + +
Z فلنج نافی دار B14 با سوراخ های رزوه دار + + + +
M فلنج B5 تقویت شده برای همزن ها +

2- برحسب سایز 

سایز گیربکس در مدل های زیر 
R F K S W
19 +
20 +
27 + +
29 +
30 +
37 + + + + +
39 +
47 + + + + +
49 +
57 + + + +
67 + + + +
77 + + + +
87 + + + +
97 + + + +
107 + + +
127 + +
137 +
147 +
157 + +
167 + +
187 + +

تعمیر گیربکس SEW

با توجه به تکنولوژی پیشرفته تولیدات اس ای دبلیو و کیفیت ساخت بالای آن ، این محصولات به ندرت دارای مشکل و خرابی منجر به تعمیرات خواهد شد اما عوامل بسیاری مانند استفاده نادرست ، نوسانات برق ، وجود جسم بیرونی در گیربکس و استفاده از گیربکس نامناسب موجب خرابی گیربکس ها خواهد شد . تعمیرات انواع گیربکس SEW ( در حد امکان و وجود لوازم و قطعات یدکی ) توسط فروشگاه متحد انجام میشود

ثبت سفارش تعمیرات گیربکس SEW

جهت هرگونه مشاوره فنی، خرید و استعلام قیمت به روز هر یک از محصولات گیربکس SEW با کارشناسان فنی فروشگاه متحد تماس حاصل فرمایید.

شماره‌های تماس: 33910096-021  -09125409147

نمایندگی SEW در ایران

سوالات متداول : 

چرا لیست قیمت موتور گیربکس SEW در سایت قرار نمی دهید ؟

به خاطر وارداتی بودن محصولات اس ای دبلیو و نواسانات قیمت ارز امکان درج قیمت دقیق محصولات وجود ندارد اما قیمت گیربکس SEW به صورت حدودی  در سایت ثبت خواهد شد


‫0/5


‫(0 نظر)

نحوه انتخاب گیربکس SEW چطور است؟

برای انتخاب درست باید از نحوه نصب الکتروگیربکس SEW ، دور خروجی ، توان ورودی مورد نیاز خود اطمینان داشته باشید


‫0/5


‫(0 نظر)

گیربکس ها استوک به فروش میرسند یا آکبند و نو هستند ؟

گیربکس های اس ای دبیلو آلمان و در کل محصولات SEW دارای محدودیت تحریم ( خارجی ) می باشند و هیچ فروشنده ای امکان خرید محصول نو و آکبند ندارد ، لذا هر فروشنده با هزینه شخصی و به صورت استوک می تواند محصولات را به فروش برساند


‫0/5


‫(0 نظر)

مرکز فروش موتور گیربکس در تهران کجاست ؟

بورس گیربکس صنعتی در تهران ، خیابان سعدی جنوبی می باشد ، به جز نبش خیابان سعدی جنوبی ، پاساژ صدقی نژاد در کوچه فخرایی ، مرکز تجاری سعدی نیز به عنوان مراکز فروش در حال فعالیت هستند


‫0/5


‫(0 نظر)

قیمت گیربکس های SEW چگونه تعیین میشود ؟

به طور کلی پارامترهای تعیین قیمت گیربکس SEW آلمان به چند مورد بستگی دارد

 1. نوع جنس وارد شده ( نو و کارنکرده ، در حد نو ، کارکرده و دست دوم )
 2. نوع و تیپ گیربکس ( مستقیم ، حلزونی و …. )
 3. نحوه نصب گیربکس ( پایه دار یا فلنچ دار )
 4. قدرت مورد نیاز
 5. دور خروجی مورد نیاز
 6. آپشن های احتمالی

‫0/5


‫(0 نظر)

موتور گیربکس SEW دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد

از انجایی که شرکت اس ای دبلیو آلمان هیچ نمایندگی رسمی در ایران ندارد ، خدمات پس از فروش و نمایندگی رسمی نیز در هیچ کجای ایران وجود ندارد ، اما تمام فروشندگان از جمله فروشگاه متحد گارانتی و خدمات پس از فروش داخلی را ارائه میدهند ( بدون گارانتی موارد الکتریکی و برقی و فقط منوط به اصل بودن اجناس و مکانیکی محصولات )


‫0/5


‫(0 نظر)
‫0/5 ‫(0 نظر)

7 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *