رکتیفایر SEW

یکی از محصولات فرعی برند SEW ترمزهای آن میباشد ، که از آن میتوان در صنایع مختلف استفاده کرد ؛ به دلیل همین استفاده های مختلف از این محصول وارد کنندگان این محصول را به صورت گسترده ارائه میدهند . البته بعضی از الکتروموتورها از ابتدا از زمان طراحی و تولید دارای ترمز میباشند ؛ ولی در بیشتر مدلها این قابلیت وجود ندارد پس افراد برای استفاده از مزایای این قطعه آن را تهیه و به سیستم خود نصب میکنند .

فروشگاه متحد یکی از وارد کنندگان قدیمی محصولات sew میباشد که سال هاست در این زمینه فعالیت میکند به همین دلیل هم علاوه بر خرید و فروش این محصولات ، خدماتی همچون مشاوره قبل از خرید ، نکات نگهداری ، پشتیبانی بعد از خرید و چگونگی نصب را هم به مشتریان ارائه میدهد .

در بسیاری از صنایع نیاز است که حرکت سیستم در یک زمان مشخص و یا با یک اتفاق مشخص متوقف شود ، سیستم هایی مانند بالابرها ، سیستم های آسانسور ، تاور کلایمرها و همچنین جرثقیل وینچی و… از این دسته فعالیت ها می باشند که وجود ترمز در این سیستم ها بسیار حیاتی بوده و عدم وجود آنها باعث خسارت و … میشود .

ترمز SEW

این کالا را میتوان با نام ترمز الکترومغناطیسی نیز در بازار پیدا کرد و همچنین معمولا از این محصول برای سیستم هایی استفاده میشود که الکتروموتور در آن به کار برده شده است . ترمزهای sew در انواع تک و دوبل و همچنین در سری های مختلف ( از لحاظ توان ، ایجاد گشتاور ) طراحی و تولید میشوند ، همین امر باعث شده است که بتوان از آن در زمینه های مختلف استفاده کرد .

ساختار این ترمزها به این شکل است که از یک آهن ربای الکتریکی یا همان بوبین به همراه لنت و صفحه و یک صفحه هزار خار تشکیل شده است .

همزمان با ایجاد جریان برق در سیستم ، این ترمز مگنت لنت را از صفحه جدا میکند و سپس روتر شروع به حرکت میکند و انتقال قدرت در سیستم انجام میشود و همچنین در زمانی که جریان برق قطع میشود نوعی اصطکاک بین روتر الکتروموتور ایجاد میشود و حرکت سیستم متوقف میشود . یکی از ویژگی ها خوب این ترمزها ، کوچک بودن بدنه ی آن میباشد که باعث میشود وزن و طول فریم موتور به طور چشم گیری کاهش یابد .این محصول ماند مابقی محصول sew مطابق استانداردهای جهانی است و از لحاظ ایمنی ، مقدار سایش ترمز و… مناسب است .

اگر بخواهیم مگنت ترمز sew که میتوان آن را مغناطیس ترمز sew نامید ، با دیگر ترمزها مقایسه کرد ، مزیت و تفاوت های آشکار این مدل غیرقابل انکار است .

اساس عملکرد و ساختار این ترمز یک آهن ربا میباشد که باید دارای تراکم مناسبی باشد .

مزایای مگنت ترمز sew

  • کمترین مقدار سایش
  • بیشتر بودن عمر عملکرد دستگاه ( نسبت به دیگر مدل ها )
  • تولید در دسته و مدلهای مختلف
  • مطابقت با استانداردهای جهانی
  • مقاومت در برابر ضربه سنگین و ناگهانی
  • مقاومت در برابر فشار زیاد
  • استفاده از موادهای اولیه مرغوب ( در نتیجه کیفیت دستگاه نیز بالاتر است )

رکتیفایر ترمز sew چیست

در صنایع و فعالیت هایی که در آن به جریان مستقیم نیاز است از این قطعه استفاده میشود ، زیرا وجود این قطعه باعث یکسو شدن جریان متناوب و در انتها ایجاد جریان مستقیم در کل سیستم میشود .

این قطعه در انواع مختلفی تولید میشود ، که وظیفه دارد جریان ورودی دستگاه را به سمت قسمت خروجی دستگاه هدایت کند . همچنین، در دسته ی تک موجی ها قرار میگیرد ، همینطور در ساختار آن از پل دیود استفاده میشود که پلاریته تغذیه ورودی عوض میکند ، مزیت این قطعه آن است که پلاریته ی ورودی بدون تغییر در پلاریته خروجی ، عوض میشود ؛ این امر باعث میشود که جریان یکسو در سیستم ایجاد میشود .

همینطور در این قطعه از ای سی نیز به کار برده میشود که در دو نوع تک فاز و سه فاز تولید میشود ، همچنین استفاده از فیلتر و مدار صاف کننده موج باعث میشود که جریان درون DC صاف تر شود .

‫0/5 ‫(0 نظر)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *