شرکت الکترو سیم هدایت در سال 1387 با توجه به نیاز صنعتی شرق کشور توسط بخش خصوصی تاسیس گردید. سپس با احداث سالن تولید جهت تولید انواع سیم وکابل فشار ضعیف مورد بهره برداری قرار گرفت.

این شرکت در سال 1392 علاوه بر تجهیز و اضافه نمودن ماشین آلات جدید با به کارگیری نیروی انسانی متخصص توان فنی و مهندسی خودش را ارتقا داد به تدریج با شناسایی نیازهای صنایع ابتدا با تولید کابل های تخصصی مورد نیاز صنعت لوازم خانگی آغاز نمود و موفق گردید در مدت کوتاهی به یکی از تامین کننده های عمده برندهای معتبر لوازم خانگی تبدیل شود.

به دنبال آن در سال 1394 همزمان با توسعه انرژی های تجدید پذیر در کشور و نیاز به بومی سازی تجهیزات وابسته به این صنعت شرکت الکتروسیم هدایت تحقیقات و مطالعات گسترده ایی در زمینه تولید کابل های خورشیدی یعنی سولار مربوط به سیستم های فتوالکتریک آغاز کرد.

الکترو سیم

شرکت الکترو سیم هدایت با راه اندازی خطوط تولیدی این کابل ها در سال 1395 به بازار معرفی شد در ادامه این شرکت توانست به هر حال تجهیز آزمایشگاه آکرودیته خود به عنوان اولین و تنها دارنده آزمایشگاه تست های کابل های فتو الکتریک در کشور معرفی می شود. هم اکنون این شرکت در حوزه های مختلف صنایع گوناگون از قبیل نیروگاه ها-لوازم خانگی – ساختمانی – آسانسورها – اعلائم حریق – هوشمند سازی و غیره فعالیت دارد.

محصولات این شرکت علاوه بر داشتن کلیه استانداردهای ملی جهت محصولات تخصصی خود گواهینامه توف انطباق محصول از کشور آلمان را نیز داراست در بخش توسعه بازار با حضور ومعرفی محصولات تخصصی در عرضه نمایشگاه های بین المللی و ایجاد نمایندگی در اقصی نقاط کشور رشد چشم گیری داشته به طوری که در حال حاضر محصولات این شرکت علاوه بر تامین نیاز داخلی به چندین کشور منطقه صادر میشود.

مشاهده  عیب های رایج در گیربکس

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *