فروشنده انواع گیربکس و الکتروگیربکس

فروشگاه متحد

فروشنده انواع گیربکس آلمانی انواع الکتروگیربکس ، الکتروموتور و الکتروپمپ

فروشگاه متحد

فروشگاه متحد از سالها پیش به عنوان واردکننده و فروشنده انواع گیربکس های SEW فعالیت میکند . عمده فعالیت ما شامل انواع الکتروگیربکس های خارجی ، ایرانی ، الکتروموتور و انواع پمپ و الکتروپمپ می باشد . ابن گیربکس ها در سایزها و مدل های مختلف از جمله گیربکس حلزونی ، گیربکس آویز و گیربکس شافت مستقیم SEW می باشد ، همچنین این محصولات شامل گیربکس های شافت بغل یا گیربکس کرانویل می باشد.گیربکس های صنعتی در صنایع مختلفی مثل کارخانه و کارگاه های صنعتی ، شهربازی ها ، صنایع غذایی ، صنایع نظامی و دیگر صنایع مهم کاربرد دارد. حتی بعضی از مدل ها دارای کارکردهای محدود در بخش خانگی نیز دارند ( مثل بالابر و آسانسور ها )

فروشگاه متحد با بیش از 60 سال سابقه در قطب صنعت کشور

فروشگاه متحد مفتخر است اعلام نماید که  با بیش از 60 سال سابقه درخشان در زمینه واردات و فروش انواع الکتروموتور و گیربکس به خصوص محصولات اس ای دبلیو آلمان ، محصولات خود را با تکنولوژی روز صنعت دنیا اراىْه نماید. تمامی محصولات ارائه شده توسط فروشگاه متحد دارای ضمانت کارکرد و اصالت می باشد 

فروش گیربکس آویز
فروش گیربکس کرانویل پینیون
فروش گیربکس حلزونی

استعلام قیمت به روز ، کیفیت بالا

فروشگاه متحد

خرید از فروشگاه متحد به عنوان یکی از فروشندگان محصولات صنعتی علاوه بر خرید آسان و مقرون به صرفه مزایای زیر را نیز به همراه دارد.

  • کیفیت ضمانت شده محصولات
  • عدم فروش محصولات طرح
  • واردات مستقیم از مبدا آلمان
  • مشاوره رایگان در تمام مراحل خرید
  • تحویل سریع و به موقع خرید
اینوگرافی متحد صفحه اصلی

معرفی برخی از مشتریان ما :

 

صنایع جهان آرا یکی از صنایع نظامی کشور می باشد که اغلب گیربکس های مورد نیاز خود را از فروشگاه متحد تهیه می نماید . محصولات ما در موارد مختلفی از خدمات این صنعت کاربرد دارد.

بعضی از صنایع ابرسازی مانند شعبه های مختلف شرکت بسپارفوم یا بسپارفوم غرب از محصولات و خدمات خاصی ما در خرید پمپ های خاص مانند پمپ های کارواش فعالیت دارند .

مشتری های فروشگاه متحد بسپارفوم

شرکت نفت ایرانول یکی از معتبرترین صنایع پتروشیمی نیز در گذشته خریدهای بسیاری از فروشگاه متحد داشته اند

صنایع مختلف آجر سازی نیز انواع پمپ های وکیوم ( نمایندگی سابق ) و هم گیربکس های صنعتی را استفاده میکنند.از این رو فروش این دسته محصولات به این صنایع نیز در سبد کاری فروشگاه متحد فعال می باشد 

آنچه نیاز است بدانید

سوالات متداول

*******

قیمت روز تمامی گیربکس های داخلی و خارجی ( به خصوص محصولات اروپایی ) بستگی به قیمت دلار دارد و به همین خاطر امکان درج قیمت قطعی وجود ندارد و نیاز به استعلام تلفنی ، آنلاین یا حضوری می باشد.

علاوه بر تاثیر زیاد قیمت ارز ، از موارد فنی میتوان به انواع مدل گیربکس ، الکتروموتور مورد نیاز ، ترمزدار بودن یا نبودن آن ، طریقه نصب و داشتن آپشن های متنوعی اشاره نمود

الزاما اینگونه نیست اما شما میتوانید با صرف هزینه از طریق همکاران فنی ما عملیات راه اندازی گیربکس خود را انجام دهید

محصولات اس ای دبلیو همگی به صورت استوک وارد میشوند و به خاطر اینکه واردات ندارد دارای گواهینامه ( سرتیفیکیت ) و برگه گارانتی نمی باشد .

فروشگاه متحد 33910096