کاربری گیربکس SEW

گیربکس صنایع آب و فاضلاب

گیربکس صنایع آب و فاضلاب

یکی از کاربردهای مهم در استفاده از انواع گیربکس ها و به خصوص گیربکس SEW استفاده از انواع مدل های این گیربکس در صنایع آب و فاضلاب مانند سد ها ، تصفیه خانه ها و غیره می باشد

موارد استفاده از این گیربکس در صنایع آب و فاضلاب در موارد زیر می باشد

  • ایستگاه پمپاژ ورودی با پمپ های اسکرو :  توسط پمپ های اسکرو یا پمپ مارپیچ به ورودی تاسیسات فاضلاب کشیده می شوند. برای این شرایط الکتروموتور SEW توسط یک تسمه به گیربکس SEW  که از مدل دور متغیر می باشد متصل می شود و در ادامه تصفیه مکانیکی شروع می شود. در ورودی، مقدار فاضلاب، دما، Ph، و هدایت های الکتریکی اندازه گیری می شود. در ورودی پمپ های مارپیچ از گیربکس دور متغییر SEW با گیربکس ثانویه شافت مستقیم SEW با الکتروموتور SEW استفاده می شود.
  • از بین بردن شن و ماسه توسط حوض دانه گیر  : در حوض دانه گیر، جریان آب فاضلاب کاهش پیدا می کند پس مواد سنگین تر مانند شن و ماس و خاک ته نشین می شوند. این ذرات جامد تحت فشار طبقه بندی می شوند. جریان ورودی منجر به چرخش آب می شود، به طوری که مواد سنگین تر مانند شن و ماسه به طرف نوک قیف هدایت می شوند. گیربکس هلیکال بول sew عمدتا در حوض های دانه گیر استفاده می شود. به این علت که دنده های گیربکس کرانویل sew برای گشتاورهای بالا و ساعات کاری طولانی و ضد خوردگی طراحی شده اند.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *