محصولات SEW

مخزن آب پمپ

مخزن آب پمپ

مخزن آب پمپ که در بارار با اسم های مخزن انبساط یا مخزن دیافراگمی شناخته شده است در بسیاری از صنایع و حتی خانه ها به کار برده میشود ، وظیفه این منبع ها آب نگهداری حجم های متغیری از آب در مدت های طولانی میباشد . 

در این دوره که به علت خشکسالی احتمال قطعی آب یا کم شدن فشار آب بسیار میشود ، استفاده از منابع آب در ساختمان های مسکونی به طرز چشمگیری افزایش پیدا کرده است ، افرادی که در خانه مشکل کمفشاری آب را دارند یا از این منابع استفاده مینمایند یا از بوستر پمپ ها که هر کدام با توجه به عملکردشان برای یک محله یا تعداد طبقه های خاصی استفاده میشود . 

فروشگاه متحد یکی از تامین کنندگان این قطعه ی مهم صنعتی- خانگی می باشد که در زمان خرید با توجه به متراژ ساختمان و تعداد طبقات آپارتمان و یا حتی میانگین مصرف ماهانه ی شما بهترین نوع مخزن را به شما پیشنهاد میدهند . 

یکی از مزیت های خرید از این فروشگاه پاسخگویی همکاران ما حتی در بیرون از ساعات کاری میباشد به همین دلیل امکان ندارد که شما در یک کدام از مرحله های خرید دچار مشکل شده و پاسخی از همکاران ما دریافت نکنید .

 

 این پمپ های خانگی وظیفه دارند تا زمانی که فشار وارده بر پرشر سوییچ کم نشود یا به عبارتی آب درون مخزن به اخر نرسد پمپ شروع به کار نمی کند . 

این مخزن ها در ابعاد و توان های مختلفی تولید و در بازار وجود دارند ، به همین دلیل افراد در زمان خرید ممکن است دچار تردید شوند اما در نظر داشته باشید که بهتر است مخزن از میانگین استفاده ی شما کمی بیشتر باشد زیرا در غیر اینصورت به دستگاه فشار بیش از حد وارد شده و طول عمر آن کاسته میشود . 

همینطور قابل ذکر است که مخزن ها را میتوان به هر نوع پمپ ( متناسب با حجم و توانایی دستگاه ) سوار کرده و از آن استفاده نمایید . 

نحوه و طرز نصب پمپ بر روی دستگاه نیز بر اساس نیاز و محلی که مخزن باید در آن قرار بگیرد توسط همکار ما انجام میشود .

 

طرز کار مخزن دیافراگمی 

یکی از مزیت های این دستگاه قابل کنترل بودن مقدار فشار هوای آغاز و راه اندازی پمپ درون دستگاه میباشد ، این امر به این معنا است که اگر مقدار را روی پیشفرض قرار دهید بیشترین مقدار فشار هوا وارد شده و با کمترین مقدار مصرف آب پمپ شروع به کار میکند ، به همین خاطر بهتر است که تنظیمات را به گونه ای انجام دهید که وقتی پمپ استارت بخورد که مقدار فشار به زیر 2 یا 1 بار برسد . 

أجزاء مخزن انبساط 

پنج راهی 

کلید اتوماتیک ( پرشر سوئیچ )

فشار سنج 

منبع انبساط 

 

این دستگاه نیز همانند دستگاه های دیر دارای مزایا و معایبی که میباشد که افراد با توجه به نیاز و مصرف خود باید موقعیت را سنجیده و تصمیم بگیرید که این دستگاه برایش مناسب است یا خیر 

مزایا 

درصد استهلاک کمتر ( به دلیل امکان تنظیم استارت پمپ ، عملکرد پمپ کم بوده و عمر بیشتری نیز میکند )

کمتر استفاده کردن از برق در برابر نوع های دیگر 

در زمان مصرف از آب فشار یکسان بوده و دیگر مشکل کمبود فشار آب را ندارید 

 

معایب 

وابستگی به برق ( در زمان قطعی برق کار آبدهی ممکن است دچار مشکل شود ) 

امکان مشکلاتی همچون پارگی تیوب وجود دارد به همین دلیل تعداد دفعات سرویس و کنترل کردن دستگاه نسبت به رقیب هایش نیز بیشتر میشود .

 

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *