محصولات SEW

ترمز SEW

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

ترمز SEW Brake

یکی از قطعاتی که در انواع سیستم های ترمز مکانیکی مانند دوبل تولید یا الکتروموتورها استفاده میشود ، ترمز الکترومغناطیسی میباشد ، این ترمزها در انواع مختلفی با سایزهای گوناگون تولید میشوند و به همین دلیل افراد انتخاب خود را بر اساس نیاز سیستم خود انجام میدهند . 

یکی از تولیدکنندگان ترمز الکترومغناطیسی ، شرکت SEW میباشد ، که این شرکت ترمزهای خود را در سایزها و سری های مختلف و متنوعی تولید و وارد بازار میکند . 

 

چگونگی کارکرد ترمز الکترومغناطیسی :

درون این نوع از ترمزها یک آهن ربای الکتریکی بوبین در کنار لنت ، صفحه و یک هزار خار ، تعبیه شده است ؛ تمام این قطعات وابسته بهم به گونه ای عمل میکنند که در زمان وارد شدن جریان الکتریسیته ، مگنت بلافاصله لنت را از صفحه آغاز میکند و سپس روتور الکتروموتور حرکتش را آغاز میکند .

و در زمان قطع شدن جریان برق ، مگنت به سرعت کار خود را آغاز کرده و صفحه و روتور الکتروموتور را به خود میچسباند و با این عمل از حرکت آنها جلوگیری میکند . 

ترمز sew در دو نوع سه فاز و تک فاز تولید میشود که به طور معمول ، به انتهای الکتروموتور وصل میشوند . 

 [/vc_column_text][vc_empty_space][cz_button title=”استعلام قیمت” btn_position=”cz_btn_center” icon_position=”after” id=”cz_89176″ link=”url:https%3A%2F%2Fsew-gearbox.ir%2F%25d8%25a7%25d8%25b3%25d8%25aa%25d8%25b9%25d9%2584%25d8%25a7%25d9%2585-%25d9%2582%25db%258c%25d9%2585%25d8%25aa%2F” sk_button=”background-color:#e22626;” icon=”fa czico-074-tick-inside-circle”][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]در بعضی از صنایع استفاده از ترمز الکتروموتور واجب بوده و قابل حذف نمیباشد ؛ دلیل این شرورت نیز نیاز توقف آنی حرکت الکتروموتور در لحظه توقف کنتاکتور میباشد . 

معمولا از این ترمزها در وسایلی همچون آسانسور ، بالابر ، جرثقیل های وینچی ، موتور گیربکس هایی که در نوار نقاله تحت زاویه به کار رفته اند و دستگاه شرینک و…  به کار برده میشوند . 

 

برتری های ترمز SEW 

کم بودن وزن و کوتاهی طول فریم موتور به دلیل ، کوتاهی بدنه

سری و توان های مختلف برای انتخاب 

بالا بودن مقدار امن بودن سیستم 

دفع کردن ضربات زیاد بدون ایجاد هیچ مشکلی 

توانایی فعالیت در فضای پرفشار 

سازگاری با استاندار ( هم برای سایزها و هم برای مواد اولیه بدنه )

همچنین ، طراحی به طور انجام میشود که میزان سایش کاهش یافته و به همان مقدار نیز طول عمر دستگاه افزایش پیدا کرده است . 

خرید گیربکس SEW

در صورت نیاز به مشاوره برای خرید و انتخاب ترمز sew  مناسب سیستم خود میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید و از امکان مشاوره ی رایگان ما استفاده نمایید و در صورت تمایل خرید خود را هم میتوانید به صورت اینترنتی ( پیام ) و تلفنی انجام دهید . [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.